Ogłoszenie

[img]http://i39.tinypic.com/4vgv83.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/30mrapz.jpg[/img]

#1 2012-06-25 17:42:05

Aigor

http://imageshack.us/a/img197/7048/arkowiec.png

Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 100000012
Punktów :   

Post vs Lesnar

Niestety Brock wydostał się po raz drugi w tej walce z mojej dźwigni . Byłem już pewien , że odklepie . No cóż...... Trzeba walczyć dalej . Oboje otrzymaliśmy po tyle samo , zatem mamy takie same szanse na zwycięstwo . Muszę udowodnić , że nie bez powodu zostałem wybrany do walki Money In The Bank i nie bez powodu , byłem mistrzem Tag Team i Cruiserweight . Ciosy Lesnara dały mi się we znaki , lecz się nie poddam i jeszcze wygram ten pojedynek . Obaj powoli podnosimy się w przeciwległych narożnikach - utykając . Jesteśmy już obaj na nogach i wpatrujemy się w siebie , a na arenie słychać chanty ,,Let's go Lesnar ! Cody Suck !'' . Ich doping jest mi nie potrzebny , poradzę sobie sam bez względu na wszystko . Rozciągam się przy pomocy lin , jakbym sprawdzał ich stabilność , przy czym nie spuszczam Brocka z widoku , iż jest to nie przewidywalny ,a zarazem niebezpieczny zawodnik . Poprawiam swoją maskę , po czym podchodzę do Lesnara . Obaj patrzymy na szyld najwspanialszej ze scen , czyli Wrestlemanii . Wskazuje na te logo , przy czym oznajmuję , że będzie to moja noc . Gdy Brock spojrzał na owe logo , ja wykorzystałem moment nie uwagi przeciwnika i wyprowadziłem mu niespodziewanego puncha w twarz . Były mistrz UFC ''poleciał'' do narożnika , gdzie dopadłem go i wściekle masakrowałem go moimi uderzeniami . Czego efektem opponent był wbity w narożnik ,a Sędzia mnie odciągnął od rywala . Pokazuje mu , że gram fair play , po czym wracam do delikwenta . On siedzi w cornerze , zatem przyciskam swoją nogę do jego głowy i odbieram mu tlen poprzez Rope Choke . Gdy arbiter dolicza do czterech , natychmiast puszczam uchwyt , by uniknąć dyskwalifikacji . Widać , że zwycięzca Royal Rumble ma gorszą kondycję . Brock jest na kolanach i próbuje wstać , lecz słabo mu to wychodzi . Jego mozolne próby powstania zachęciły mnie do zaatakowania go i to też uczyniłem . Odbiłem się od lin i wykonałem Low Dropkick w bok głowy przeciwnika . Po tym ciosie na owej części ciała , pojawiła się krew u rywala . Sędzia podszedł do zmęczonego wrestlera i zapytał się go , czy może kontynuować pojedynek , a odpowiedział , że tak . Zdziwiony , a zarazem wściekły podbiegłem do rywala i zacząłem go brutalnie stompować po wszystkich częściach ciała , niczym Randy Orton . Publiczność zaczęła wygwizdywać mnie i buczeć na mnie . Ja odwróciłem się w ich strone i krzyknąłem do nich ,,I'm Cody Rhodes and I'm the best'' . Te słowa sprawiły większy heat u fanów i zaczęli dopingować mojego rywala , który był już prawie na nogach . Zaniepokoiłem się i  ruszyłem na niego z Clotheslinem . Brock wrócił do swojej podstawowej pozycji . Po chwili podniosłem delikwenta , a następnie chciałem go wyrzucić z ringu , lecz on złapał się lin i tym samym znajduje się na apronie . Zdziwiony podbiegłem do niego i wbiłem jego głowę w górną linę , poprzez Hot Shot , czego efektem spadł z krawędzi kwadratowego pierścienia . Teraz tylko czekałem , aż Lesnar wstanie i gdy to zrobił , zaskoczyłem go akcją zwaną Baseball Slide prosto w twarz. Ałć !!! To musiało boleć . Następnie podniosłem przeciwnika złapałem go za głowę i z całej siły walnąłem jego głową w metalowe schodki , tym samym powiększyłem krwotok u rywala . Po tym uderzeniu położyłem głowę Lesnara na schodkach . Wszedłem na nie i poczęstowałem go potężnym stompem w głowę . To mogło się skończyć wstrząsem mózgu . Brock od razu skoczył na matę i cierpiał , przy czym trzymał się za głowę . Ironicznie , a zarazem arogancko uśmiechnąłem się do widzów ,a oni mnie wygwizdali . Podszedłem do Lesnara i zacząłem go arogancko okopywać mówiąc ,,Come Brock . Stand Up'' . Lecz Brock nie wstał . Z nonszalancką miną podniosłem go i wbiłem go z całej mojej siły w barierki oddzielające widzów od nas . Sędzia już wymówił słowo ''Eight'' , zatem wrzuciłem przeciwnika do ringu i sam wszedłem . Na szczęście zdążyliśmy . Nie chcę tak pokonać Brock'a , chcę go upokorzyć w ringu . Czekam , aż on wstanie i gdy to zrobi odbijam się od lin i wykonuje mu Beautiful Disaster .
MC : To jest już koniec Brocka . Cody się szykuje do zakończenia tej walki .
JL : Co za emocję . Zobaczysz Lesnar jeszcze wygra ten pojedynek .
MC : HAHAHAHAHHA Prędzej ja zostanę WWE Champoniem , niż żeby Brock wygrał
JL : Chętnie bym cię zobaczył z pasem WWE .
Dobra skupmy się na walce  . Kilka słów od komentatorów padło i zadowoliło mnie , że Michael Cole kibicuje mi , lecz czas kontynuować walkę. Brock otrzymał już mój Signature Move , zatem czas kończyć ten wyrównany , a zarazem emocjonujący pojedynek . Trzepię w matę przywołując Lesnara do wstania . On powoli wstaje , lecz wstaje . Jest odwrócony do mnie plecami , zatem chwytam jego głowę w Reverse DDT Clutch . Spoglądam na wszystkich zaniepokojonych fanów , po czym po chwili obracam przeciwnika w prawo i mamy Cross Rhodes CONNECTING !!!! Została już tylko formalność . Jesteśmy na środku ringu , zatem bez zwlekania doskakuje przeciwnika i pinuję go z nadzieją , że wygram.
1...
2...

Offline

 
http://i39.tinypic.com/4vgv83.jpg http://i42.tinypic.com/30mrapz.jpg

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polski-zwiazek-wampirow.pun.pl www.indicafans.pun.pl www.sab.pun.pl www.khorinispl.pun.pl www.klasa1alo.pun.pl