Ogłoszenie

[img]http://i39.tinypic.com/4vgv83.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/30mrapz.jpg[/img]

#1 2013-02-01 09:50:07

Aigor

http://imageshack.us/a/img197/7048/arkowiec.png

Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 100000012
Punktów :   

Wywiad

Hardyz: Cześć Aid4n. Przedstaw się nam.

Aid4n: Mam na imię Alek, niebawem skończę 15 lat, jestem najprzeciętniejszym w świecie uczniem jednego z Warszawskich gimnazjów... mam chomika xD Chyba tyle

Hardyz: Dobrze. Jak zaczęła się twoja przygoda z Wrestlingiem ?

Aid4n: hmm... na początku słyszałem tylko jak kumple gadali między sobą o wydarzeniach z gal. Prawdę powiedziawszy, na tamtą chwilę irytowało mnie to jak cholera, brzmiało to dla mnie jak jeden wielki szajs. Potem przełączałem kanały w telewizorze i... natrafiłem na jedną z gal PPV. Jeśli mnie pamięć nie myli, było to HiaC w 2010 roku. Szczerze mówiąc, zostawiłem to tylko po to, aby potem pośmiać się z kumpli, jak można to oglądać itd. Jednak kiedy gala dobiegła końca... żałowałem, chciałem więcej! Od tej pory podjarałem się wrestlingiem. 

Hardyz: Gdy zacząłeś to oglądać, to kto był twoim pierwszym ulubieńcem ?

Aid4n: The Undertaker, spodobał mi się... potem jeszcze Edge i Rey, to byli moi pierwsi faworyci xd

Hardyz: A kto jest obecnym ulubionym ?

Aid4n: Edge w pewnym sensie nigdy nim być nie przestał, niestety go już nie ma ;(hmm, tak prawdę powiedziawszy to wolę tutaj nie odpowiadać. Od zakończenia MiTB 2012 przestałem oglądać wrestling, tam sporadycznie kilka walk, no a od tamtego czasu w cholerę rzeczy się zmieniło. No ewentualnie mógłbym jeszcze postawić na Miza, świetny zawodnik, z nim żadna walka nie jest nudna.

Hardyz: Jak myślisz co teraz będzie się działo z The Mizem. Ostatnio kręci się wokół pasa Stanów Zjednoczonych. Przedstaw nam swoją opinię na temat Miza i jego przyszłości.

Aid4n: hmm, ok. Wiele powiedzieć mógł nie będę z powyższych powodów, ale z tego co ostatnio do mnie docierało, wiem na tyle aby pokusić się o stwierdzenie, że niestety mam obawę dotyczącą tego że go zeszmacą. Widziałem jego ostatni pojedynek na RR, w którym na szali był właśnie ten pas. W sumie nic zajebistego się tam nie działo, a Miz oczywiście przegrał. Według mnie koleś ma naprawdę potencjał na jedną z czołowych postaci w WWE, ale czy CT będzie potrafił odpowiednio to wykorzystać? Mimo iż był już bardzo wysoko, to obawiam się że jako Face może niestety "zejść na psy", ale zobaczymy...

Hardyz: A jak oceniasz obecną sytuację w WWE ?

Aid4n: Ostatni rok, mimo iż może nie śledziłem wydarzeń przez niemal pół roku, z czystym sumieniem mogę przyznać, że był bardzo dobry. Powroty takich gwiazd jak choćby nawet Y2J, kilka ciekawych feudów, rozwój dywizji TT. Niestety jednak sytuacja dywizji Div nie jest już tak wspaniała. Kilka ciągnących tę dywizję zawodniczek poodchodziło, a WWE nie potrafi wykorzystać potencjału jaki ma kilka innych, młodszych zawodniczek. Słowem ujmując, co do sytuacji w WWE mam mieszane uczucia, niby jest jakiś progres, ale jednak nie wszędzie z resztą, nie będę tutaj nawalał jakimiś tasiemcami skoro i tak jestem obecnie trochę w tyle

Hardyz:

Aid4n: AJ, mimo że wkurwia mnie jej gimmick puszczalskiej dziewczyny... Doplha chyba obecnie, o ile dobrze pamiętam xD. No w każdym razie mimo to, jest to według mnie wartościowa zawodniczka. NXT tym bardziej obecnie nie oglądam(jak już wcześniej wspominałem, od prawie pół roku nie śledzę wydarzeń w WWE, do czego mam zamiar jednak powrócić), lecz kolejną potencjalną "gwiazdeczką"z tego co pamiętam mogła być Maxine(jeśli źle napisałem to mnie popraw, jeśli dobrze, wykasuj to co jest w nawiasie xd). Poza tym jest Layla (niestety już bez swojej złotowłosej partnerki ;(), Maryse... trochę tego jest xD Myślę że przy odrobinie starań można było by zrobić z tego coś naprawdę dobrego, ale niestety, jednym z mimo wszystko moim zdaniem niewielu minusów WWE jest marnowanie talentów...

Hardyz: A słyszałeś o Paige ? xd

Aid4n: Niestety : / mam sporo braków do nadrobienia.

Hardyz: Polecam moją sygnaturę i avek xd Dobra, zostawmy biedne WWE i moją żoną. Przejdźmy do nWU. Jak tu trafiłeś ?

Aid4n: Jakże tu trafiłem ta? Po upadku pewnego forum długo szukałem swojego miejsca na pbf'ach, aż w końcu osiadłem na forum będącym reaktywacją R*S o takiej samej nazwie. Dopiero startowaliśmy, lecz szło nam bardzo dobrze. Szybko otrzymałem moderatora, miałem już zostać adminem, bo warunek jaki był mi postawiony spełniłem, no ale niestety... nie mam zielonego pojęcia o skryptach, lecz ktoś musiał włamać się... nie ważne, nie będę tutaj dzielił się swoją osobistą opinią na ten temat. Fakt jest taki że na forum ktoś się włamał. Wtedy wbiłem na nWU, głównie dlatego że to forum oferuje przede wszystkim stabilizację, wiem że za miesiąc, dwa (a przynajmniej są spore na to szanse xD) nadal będę miał możliwość tu grać. Potem jednak z przyczyn prywatnych dwa razy odchodziłem, aż w końcu ostatecznie powróciłem i na dobre tutaj osiadłem.

Hardyz:

Aid4n: Mimo że nie gram tu jakoś bardzo długo, to jednak niegdyś każdy miłośnik pbf'ów słyszał o nWU (z resztą teraz jest nie inaczej), sam wiedząc jaki jest tutaj poziom nie raz wchodziłem jako gość, czytając posty czołowych graczy, douczając się w ten sposób, więc jakieś tam porównanie mam, na pewno na tyle abym mógł się w tej sprawie wypowiedzieć. Więc ja nie nazwał bym tego kryzysem, może forum nie jest aż tak potężne jak dawniej, lecz słowo kryzys jest tutaj zbyt hmm.. drastyczne xd. Myślę po prostu że jest to wina narastającej wciąż rywalizacji, jest coraz więcej, coraz lepszych forów, a niestety (i tutaj po części leży powód nr 2) mniej graczy. Sam znam 3, z którymi do dziś utrzymuję kontakt, a którzy zaprzestali już gry, z różnych powodów, czy to z braku czasu, czy znudzenia. Niestety za dwóch odchodzących przychodzi jeden, dlatego tak bardzo powinniśmy dbać o to aby zachęcić nowicjuszy do aktywnej gry, co leży już nie tylko w interesie forum, ale i wszystkich pbf'ów o tej tematyce. Lekkie przystopowanie forum nie jest więc według mnie winą administracji, choć nie zmienia to faktu iż cały czas wszyscy (nie tylko CT, ale wszyscy userzy) powinniśmy dążyć do ciągłego ulepszania forum, a nie spoczywać na laurach. No, to chyba tyle, się rozpisałem trochę xd

Hardyz:

Aid4n: Celowo wybrałem głównie szmaconą niegdyś postać, która jednak ma potencjał. Jaki jest mój obecny cel? Widzisz, podczas ponad 2-3 lat (z przerwami) spędzonych na pbf'ach bardziej lub mniej, ale często byłem w czołówce. Po podliczeniu wszystkich mian pretendenta jakie posiadałem, dotarło do mnie, że 11 walk zamieniłem na... 0 tytułów mistrzowskich. Tak tak, to nie żart. Około połowę z szans straciłem przez czynniki na jakie nie miałem wpływu, a jakimi był upadek forum, utrata neta bądź brak czasu (teraz już jednak mam pewność że taka sytuacja się nie powtórzy). Za każdym razem kiedy o tym pomyślę mam ochotę przyłożyć głową o ścianę (jak pewnie niektórzy zdążyli już zauważyć, jestem dość ambitny), dlatego też priorytetem jest dla mnie jak najszybsze dokopanie się do jakiegoś pasa. Nie zorientowałem się jeszcze dokładnie jak wyglądają moje umiejętności na tle innych, ale być może na moim celowniku znajdzie się WHC. No a potem zobaczymy!

Hardyz:
A masz chrapkę na walizkę w walce MITB SD, w której się znajdziesz ?

Aid4n: Oczywiście! Zrobię wszystko co w mojej mocy, możecie być tego pewni (tak tak, kieruję to do przeciwników xD) aby zdobyć walizkę. No a dalej powinno pójść już z górki

Hardyz: Nie obawiasz się Brocka, LUqiego i Rafiego, którzy prawdopodobnie także wystąpią w tej walce ?Nie obawiasz się Brocka, LUqiego i Rafiego, którzy prawdopodobnie także wystąpią w tej walce ?

Aid4n:

Hardyz:

Aid4n: Jeśli chodzi ci o drogę zawodową, to wciąż się zastanawiam. W domu chcą ze mnie zrobić jakiegoś notariusza, prawnika... tak więc pewnie powinienem odpowiedzieć że będę na ostatnim roku studiów (obecnie jak już wcześniej pisałem mam niecałe 15lat). Tsaa... ale sam nie wiem czy chce mi się iść na studia itd, nie wykluczam, ale szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia jak to będzie. Na pewno nie będę się sugerował tym co mówią rodzice.

Hardyz: A może wrestlerem ?

Aid4n: Heheh. Jestem raczej realistą... no może umiarkowanym optymistą xD, na pewno wiele rozmarzonych dzieci odpowiedziało by że właśnie to chcą robić, ale ja no cóż. Mieszkam w Warszawie, a to niesie za sobą sporo możliwości... może kiedy będę trochę starszy zgłoszę się do jakieś szkółki czy coś w tym stylu, zwłaszcza że zawsze byłem najlepszy z W-Fu w klasie xD (z całą skromnością). Na pewno gdybym był dobry, mógłby to być świetny sposób na życie, ale na chwilę obecną nie wydaje mi się to jakoś ogromnie realnie, choć kto wie. Gdyby tak na pewno warunkami przypominał bym postać jaką gram obecnie xD

Hardyz: Jesteś z Warszawy, jak wspomniałeś. Więc zapewne interesuje cię piłka nożna. Za kim jesteś za Legią czy za Polonią ?

Aid4n: Akurat nasza liga aż tak mnie nie jara, ale oczywiście jestem za... Polonią! Mam swoje zasady i w życiu nie wyparł bym się swoich poglądów, z tegoż też powodu w tym roku miałem już 2 solo z tego powodu xD. W Warszawie niestety grupą dominującą są legioniści, choć wbrew pozorom, kibiców Poloni też nie brakuje. Nawet w klasie mam kumpla który chodzi na wszystkie mecze i namawia mnie bez przerwy abym poszedł z nim xD. W sezonie mam zamiar wybrać się na mecz, lecz na pewno nie na derby. Jestem raczej osobą która kocha ten sport i lubi go oglądać, niż kibolem, lecz jeśli ktoś z tego powodu sam zacznie, nie chowam się w cień. 

Hardyz: Wreszcie ktoś za Polonią. Dobra byłeś grzeczny, teraz pożegnaj się ze wszystkimi. Pozdrowienia ogólnie pisz co chcesz

Aid4n: Ołkej, dzięki Hardyz za świetny wywiad, pozdrawiam całe nWU itd itp xd

Offline

 
http://i39.tinypic.com/4vgv83.jpg http://i42.tinypic.com/30mrapz.jpg

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skuterfans.pun.pl www.harrypotterpbf.pun.pl www.realface.pun.pl www.budownictwo91b7.pun.pl www.iceheart.pun.pl