Ogłoszenie

[img]http://i39.tinypic.com/4vgv83.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/30mrapz.jpg[/img]

#1 2011-08-23 00:47:15

Aigor

http://imageshack.us/a/img197/7048/arkowiec.png

Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 100000012
Punktów :   

Zack Ryder


Oh Radio , tell me everything you  know.
I like to sing with the radio.
I like to play It  real loud
I like to the drive with  the top down
Rolling like thunder always drawing a crowd.


Zack Ryder wychodzi na rampe z mikrofonem tauntując.

Spiker: Do ringu zmierza  mający  185 cm. Ważący  97 kg . Pochodzący z Long Island Z Zack Ryder.

Zack podąża powolnym krokiem do ringu patrząc na widzów.Wchodzi do ringu. Następnie mówi:
http://tribalwrestling.com/wp-content/uploads/zack-Ryder-Tshirt.png
Fani wrestlingu. Właśnie przybył Brooski.Wróciłem.Ostatni raz widziście mnie na wwe superstars.Gdzie pokonałęm Drew Mcina'era po akcji rough ryder. Na wwe superstars  dominowałęm. Nikt mnie nie pokonał.Nikt!!!!! A co ja tu widze gwiazdy WWE,TNA i wiele innych tu są. Myślą żę zdominują ten program. Mylą się jak zdominuje ten program . Nikt inny , jak ja.
*Pokazuje na siebie
Przypomnijmy se kto tak mówił i się mądrzył.
Rey Mysterio. Niby taki wielki nie doceniany.Dostawał walki w wwe z najepszymi i dzięki sędziom wygrywał je. Zdobywał tyle pasów , tyle ważnych mian. W innych federacjach też wygrywał . Jestem ciekaw co kryje pod tą maską.Więc uważaj bo zack ryder ma na ciebie chrapke.Do reya później wrócimy.
CM Punk-Były mistz WWE. Stracił go przez Diesela.A po tem alberto del rio zrealizował na nim kontrakt money in the bank.I wygrał.CM Punk zasłużyłęś na to.A teraz pchasz się tu. Do tej wspaniałej federacji.Byłeś przez chwile mistrzem wwe w WWE. Ale to nie wwe i tu nie będziesz mistrzem.
Mój program True Long Island Z powraca !!!!!!!!!
*fani się cieszą
Więc przejdźmy do brooski of the week.Brooskim of the week zostaje ...................... Michael Cole.
*fani buczą
Michael Cole wchodzi do ringu z mikrofonem. Michael Cole. Żeby zostać Broskim Of the week  musisz przejść test.
Pierwsze pytanie:
Czy zack ryder  całował się z rosą mendes ???
Michael Cole :Nie???
Zack mówi źle poczym uderza go mikrofonem w głowe.
Drugie pytanie:
Czy zack ryder  walczył z alberto del rio.
Michael Cole:Tak
Zack mówi źle pooczym wali znów go z mikrofonu w głowe.
*Fani się śmieją
Trzecie pytanie:
Czy michael Cole to kretyn???
Michael Cole : Nie
Zack:tak poczym uderza z mikrofonu michaela cola w brzuch.
Trzy pytania i trzy niepoprawne odpowiedzi.Oj michael cole michael cole.
Musisz zrobić zadanie.
Przebiegnij się dookoła areny w ciągu 8 minut.
Michael Cole : Co ?!
Czas start. Michael cole ruszył.Cole wrócił , a zack ryder mówi:8 minut i 1 sekunda spóźniłeś się. Więc w następnym moim segmencie pojawisz się.A teraz won z ringu.Michael Cole schodzi z ringu .A zack ryder mówi:
Ciotka marysia se poszła z ringu.Wade Barret słyszałęm że chcesz zdominować tą federacje razem z dolphem Zigglerem.Zdominuj lepiej zemną. Jestem przystojny ,silny,charyzmatyczny wspaniały,przystojny i wiele innych cech jest w mojej postaci. Więc przemyśl to.A teraz kilka słów o mojej karierze i histori w wwe.
Gdy doszedłem do wwe . Czułem się wspaniale,miałem długie włosy ,  a na powitanie dostałęm się do stajni La Famila. W stajni w której byli między innymi : Rated R Superstar Edge,Curt Hawkins,Chavo Guerrero i Vickie Guerrero.
Stajnia dominowałą. Ja zack ryder zdobyłęm  razem z curtem hawkinsem pasy TT tag team championship.Byliśmy najlepszym tag team w historii wwe.Wszystko dzięki edgowi. Edge to wspaniały człowiek. Pomagał nam  . Był wyrozumiały dla nas i nas słuchał. Już miałem pierwszy feud . ............. z The Undertakerem.Edge wygrywał z undertakerem  z lekką pomocą naszą. Później to samo uczynili  oni i edge. Dzięki nim pokonałem undertakera.Mój pierwszy sukces i osiągnięcie.Pokonałem samego The Undertakera . Tego Undertakera co ma streak na wrestlemani 19:00. Ja zack ryder.Następnie. Część stajni odeszłą ze stajni.Zostałem ja Zack Ryder,Curt Hawkins,Vickie Guerrero i Edge.Chcieliśmy powstrzymać undertakera przed zagładą ale się nie  udało przez tych kretynów co odeszli ze stajni.Przez to nie zatrzymaliśmy the undertakera.Następnie stajnia się rozpadła . Wszyscy poszli w swoje strony. Ale ja i zack nadal walczyliśmy w walce o pasy tag team. Ale straciliśmy je.Stajnia i tag team poszły w zapomnienie.Było ECW i nagle mój return. Ściełęm włosy ,zmieniłem strój do walczenia,chodziłem z Rosą  Mendes i wogóle zmieniłem imicz. Gdy wróciłem do wwe do ecw pokonałęm Finlay'a po Zack Attack.Później pokonywałem większość ECW.Wtedy christian był mistrzem ECW. Pokonał Sheltona Benjamina na TLC. A ja przed TLC zakończyłem kariere ikony ECW. Tommy'ego Dreamara. Pożegnał się z fanami i dobrze. Po TLC zaczął się turniej do pasa ECW. Moim rywalem był Kan'e. Mimo że to niesamowity zawodnik prawie z nim wygrałęm.Ale niestety on mi wykonał Chokeslam i przegrąłem.Następnie walczyłem na WWE Superstars i  ze wszystkimi wygrywałem. Następnie pojawiłem się przed Fatal 4-Way.W starciu Fatal 4-Way o pas Stanów zjednoczonych. Przeciwnko mizowi , r-truthowi i johnowi morrisonowi. Bym wygrał ale miz poszedł na skróy i to on wygrał.Później zack znów poszedł w zapomnienie i walczył tylko na superstars. Przed Surivor Series odbyło się starcie Battle Royal  o miano  pretendenta do pasa wwe przeciwko ortonowi  na survor  series.Wade Barret wygrał , a ja znów przegrałęm i padłęm w zapomnienie.I znów superstars.Wróciłęm na  royal rumble 2011.Weszłęm jako 5 zawodnik w royal rumble matchu . Wszystkich niszczyłęm . Wykonałem nawet rough ryder  cm punkowi. Ale daniel bryan mnie wyrzucił.Znów zapomnienie. Wróciłem przed Night of champions w starciu battle royal o pretendenta do pasa wagi ciężkiej przeciwko randyemu ortonowi. I znów zostałęm wywalony i przegrałem. I od tej pory było cicho o mnie.I przybyłem tu.
Rey strzeż sięzacka rydera WOO WOO WOO you know it. Rzucam mikrofon i wychodze z areny.

Offline

 
http://i39.tinypic.com/4vgv83.jpg http://i42.tinypic.com/30mrapz.jpg

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pielgrzymkapiotrkow.pun.pl www.mahimachadhry.pun.pl www.ratowniki.pun.pl www.biologiaup.pun.pl www.fablesite.pun.pl